Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Шпорет за гас

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588059084456890.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588059093996617.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588059094799494.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588059094966437.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588059094131012.jpg

Горилник на печки од челик со 3 нозе

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Оружје
Број на моделот:C5202
Потврдување:CE
Минимална Подреди Кол:500 единици
Пакување Детали за:Браун извозна кутија или по барање на клиенти
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50000 единици / месец


Испраќам барање
Опис
спецификации
Точка брC5202
Тип на гасПропан, бутан и мешавини (ТНГ)
Излез на топлинаМакс. 10kW
потрошувачкаМакс. 740g / h
ПалењеЕлектрично палење
Големина на производ55X34X17cm
Пакување1СЕТ / 1КТН
GW / СЗ6 / 5.5kgs
Картон Големина48x20x14cm
Количина на контејнер2060/4160 / 4800PCS
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Каде да се користи

Угостителство

Фабрика

Болница

Чадор

градина

Патио Бар

Црква

Обнова на поплави

Угостителство

Патио

Тераса

Зимска тераса

Алфреско Јадење

Бродови

Комерцијални

Фудбалски стадиони

Паб

Ски-центар

Тематски парк

зоолошката градина

Коњски

Опсег на возење на голф

Области за седење на отворено

ресторан

Спортски сали


Клучни карактеристики

- Влез на топлина: 10kW

- Потрошувачка на гас: 740g / h

- отстранлива рамка од 3 нозе

- горилник од леано железо

- со палење и термоспој

- исклучи црево и регулатор


Контактирајте нѐ
}