Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Шпорет за гас

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588058529767371.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588058529564195.jpg

Комплет вок од јаглероден челик

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Оружје
Број на моделот:C4201B
Потврдување:CE
Минимална Подреди Кол:50 единици
Пакување Детали за:Браун извозна кутија или по барање на клиенти
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:5000 единици / месец


Испраќам барање
Опис
спецификации
Точка брC4201B
Тип на гасПропан, бутан и мешавини (ТНГ)
Излез на топлинаМакс. 10kW
потрошувачкаМакс.750 g/h
ПалењеЕлектрично палење
Пакување1СЕТ / 1КТН
GW / СЗ13 / 12kgs
Картон Големина58x58x30cm
Количина на контејнер300/600 / 680PCS
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Каде да се користи

Угостителство

Фабрика

Болница

Чадор

градина

Патио Бар

Црква

Обнова на поплави

Угостителство

Патио

Тераса

Зимска тераса

Алфреско Јадење

Бродови

Комерцијални

Фудбалски стадиони

Паб

Ски-центар

Тематски парк

зоолошката градина

Коњски

Опсег на возење на голф

Области за седење на отворено

ресторан

Спортски сали


Клучни карактеристики

- C4201C Gas burner with adjustable and removable legs

- Дија.56cm јаглероден челик вок

- Лажичка од нерѓосувачки челик

- Шпатула од нерѓосувачки челик 

- Скимер од нерѓосувачки челик

- Термометар со должина од 30 см

- Идеален за пржење со мешање, длабоко пржење, вриење, пареа, пржење или крчкање

- CE сертификат


Контактирајте нѐ
}