Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Скара за гас

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586336060397351.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586336060716729.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586336061282525.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586336062344304.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586336062951126.jpg

K1103AT нерѓосувачки челик надворешен комерцијален 3 горилници Плинска скара со количка

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Оружје
Број на моделот:K1103AT
Потврдување:CE, LFGB
Минимална Подреди Кол:250 единици
Пакување Детали за:Браун извозна кутија или по барање на клиенти
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:30000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

K1103AT нерѓосувачки челик надворешен комерцијален 3 горилници Плинска скара со количка

спецификации
Точка брK1103AT
Тип на гасПропан, бутан и мешавини (ТНГ)
Излез на топлинаМакс. 10kW
потрошувачкаМакс. 728g / h
ПалењеПиезо електрично палење
Големина на производ70X56X31cm
Пакување1СЕТ / 1КТН
GW / СЗ23.50 / 21.30kgs
Картон Големина72x59x78cm
Големина на картон 255x66.5x4.5cm
Количина на контејнер580 ЕЕЗ/40'HQ


Клучни карактеристики

Решетка со скара со 3 горилници

- Влез на топлина: 10kW

- Потрошувачка: Макс. 728 g/h

- Пиезо палење

- Целосно цветна конструкција од нерѓосувачки челик

- Порцеланска емајлирана тава: дебелина од 2.0 mm, одобрение за LFGB

- Рамка од нерѓосувачки челик: дебелина од 0.8 мм

- Сите гасни цевки покриени со хром

- Површина за готвење: 590 x 470 mm

- Исклучете го цревото и регулаторот


Контактирајте нѐ
}