Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Скара за гас

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586337022787980.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586337022931583.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586337023756615.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1586337023534489.jpg

K1103BT нерѓосувачки челик надворешен комерцијален 3 горилници Гастро гасна скара со количка

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Оружје
Број на моделот:K1103BT
Потврдување:CE, LFGB
Минимална Подреди Кол:250 единици
Пакување Детали за:Браун извозна кутија или по барање на клиенти
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:30000 единици / месец


Испраќам барање
Опис
спецификации
Точка брK1103BT
Тип на гасПропан, бутан и мешавини (ТНГ)
Излез на топлинаМакс. 10kW
потрошувачкаМакс. 728г / ч
ПалењеПиезо електрично палење
Големина на производ70X56X78cm
Пакување1СЕТ / 1КТН
GW / СЗ22.50 / 20.5килограми
Големина на картон 170x57.5x24.3cm
Големина на картон 255x66.5x4.5cm
Количина на контејнер580 ЕЕЗ / 40'HQ


Клучни карактеристики

Решетка со скара со 3 горилници со гас со количка

- Влез на топлина: 10Kw

- Потрошувачка: Макс. 728 g/h

- Пиезо палење

- Целосно цветна конструкција од нерѓосувачки челик

- - Вклучете 3-сортиран комплет: решетка

    Решетка од галванизиран челик: 596x480mm, LFGB 

    Огледало 430 SS пламен тамп: 636x520mm

    Огледало 430 SS тава: 565x470mm

- Рамка од нерѓосувачки челик: дебелина од 0.8 мм

- Сите гасни цевки покриени со хром

- Површина за готвење: 590 x 470 mm

- Исклучете го цревото и регулаторот


Контактирајте нѐ
}