Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Скара за гас

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064244773515.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1591161150118137.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064244238337.jpg

К1109 скара со говедско месо со гас Оберхицегрил

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Оружје
Број на моделот:K1109
Потврдување:CE
Минимална Подреди Кол:300 единици
Пакување Детали за:Браун извозна кутија или по барање на клиенти
Време на испорака:-20 30 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:500000 единици / месец


Испраќам барање
Опис
спецификации
Точка брK1109
Тип на гасПропан, бутан и мешавини (ТНГ)
Излез на топлинаМакс. 3.5kW
ПалењеЕлектрично палење со AA батерија
Големина на производ23x44x38.5cm
Пакување1СЕТ / 1КТН
GW / СЗ12 / 10kgs
Картон Големина46.5x25x41cm
Количина на контејнер650/1300 / 1500PCS
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Клучни карактеристики

Модел: K1109

Влез на топлина: Макс.3500W

Палење: електрично палење со AA батерија

Термоспој од 1 компјутер како уред за дефект на пламен

1 парче керамичка чинија

304SS 3mm скара за готвење со 1 парче bbq маша 

304SS тело за скара од 1.5 мм и долна плоча од 2 мм

Лесна за отстранување на внатрешната полица за скара за чистење

304SS тава за капка од 1.5 мм

со предна полица

CE одобрен Гасен вентил

Големина на производот: 23x44x38.5cm

Одобрување PAHS, LFGB, ROHS


Контактирајте нѐ
}