Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Скара за гас

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064372247318.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064371796463.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064371656118.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064371707690.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588064372120906.jpg

Скара од нерѓосувачки челик со гас за пиво

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Оружје
Број на моделот:K1109A
Потврдување:CE
Минимална Подреди Кол:100 единици
Пакување Детали за:Браун извозна кутија или по барање на клиенти
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:100000 единици / месец


Испраќам барање
Опис
спецификации
Точка брK1109A
Тип на гасПропан, бутан и мешавини (ТНГ)
Излез на топлинаМакс. 3.5kW
ПалењеЕлектрично палење
Големина на производ230 450 * * 430mm
Пакување1СЕТ / 1КТН
GW / СЗ12 / 10kgs
Картон Големина49x25x43.5cm
Количина на контејнер560/1150 / 1320PCS
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Каде да се користи

Угостителство

Фабрика

Болница

Чадор

градина

Патио Бар

Црква

Обнова на поплави

Угостителство

Патио

Тераса

Зимска тераса

Алфреско Јадење

Бродови

Комерцијални

Фудбалски стадиони

Паб

Ски-центар

Тематски парк

зоолошката градина

Коњски

Опсег на возење на голф

Области за седење на отворено

ресторан

Спортски сали


Клучни карактеристики

Влез на топлина: Макс.3500W

Палење: електрично палење со AA батерија

Термоспој од 1 компјутер како уред за дефект на пламен

1 парче керамичка чинија

304SS LFGB одобрена едноставна скара за готвење

Внатрешна полица за скара 430SS 1.0mm за скара за готвење (145*250mm)

Лесна за отстранување на внатрешната полица за скара за чистење

Тело на скара од 430 мм 1.0SS и долна плоча и тавче

со предна полица

Вклучете црево и регулатор Германија/CE 1.5 m

Контактирајте нѐ
}