Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>топла производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1639461194220459.jpg

1.8m тркалезен грејач на двор од вистински пламен

Точка брH1802
Пакување1CTN/СЕТ
GW20
KGS
NW16
KGS
Големина на картон97.5 * 57.5 * 53cm        1 компјутер / CTN
Количина/20'/40'GP/40HC96/192/240 комплети
ОдобрувањеCE се чека
Напоменакафеава кутија
Испраќам барање
Опис

Технички податоци:

1.8m тркалезен грејач на двор од вистински пламен
Color: black, grey, white and etc.
1- Тип на гас: Пропан, Бутан, ТНГ
2- Внесување на топлина: макс. 11.2 kW (815 g/h)
3- Импулсно палење
4- Вклучете го прекинувачот за навалување и уредот за дефект на пламен
5- 1 ЕЕЗ боросиликатна стаклена цевка

Вкупна големина: Dia.540 x 1800mm (H)mm
Основа: Дија.515x48 mm
Куќиште на челичен резервоар: 414*695 mm
Стаклена цевка: Дија.120мм*800мм
Заштитна заштита: Дија.315мм*787мм
Горен рефлектор: Дија.540мм

Контактирајте нѐ
}