Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>топла производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1639461900482860.jpg

НОВ грејач на двор со пламен стаклена цевка

Точка брH1602 во црно
Пакување2CTNS/СЕТ
GW21.9
KGS11.2
NW19
KGS20
Големина на картон46.5x46.5x97cm      84.5x61x16cm
Количина/20'/40'GP/40HC96 / 200 / 230pcs
ОдобрувањеCE
Напоменапакет за нарачка по пошта
Испраќам барање
Опис

Технички податоци:

НОВ грејач на двор со пламен стаклена цевка
Боја: црна
1- Тип на гас: пропан, бутан и мешавини (ТНГ)
2- Внесување на топлина: макс. 11.2 kW (815 g/h)
3- Импулсно палење со ААА батерија
4- Вклучете го прекинувачот за навалување и уредот за дефект на пламен
5- 2 парчиња боросиликатни стаклени цевки (кварцните цевки се опционални)
6- 1pc Стаклена цевка како врска
7- 2 комплети инспиративни дизајнерски заштитни решетки во црно

Големина на артикл: Дија.700x2200 mm
Стаклена цевка: дијаметар 100мм*625мм (2 парчиња)
Стаклена цевка како конектор: Дија.105*160мм
Горен рефлектор: 4 парчиња K/D Dia.700mm во алуминиум
Челична маса: Дија.550мм во црна боја
Капацитет на плинска боца: Dia.330x670mm (max.15kg плинска боца)
Основа во Dia.455x90H mm во црна боја

Контактирајте нѐ
}