Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527456656014.jpg

J11249 100gr проширување на широкопојасен интернет

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J11249
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.50 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Овој дизајн со 3 сечила што може да се прошири за зголемено дејство на сечењето.

спецификации
Точка брJ11249
Дијаметар на сечење1 1/2 ”
Тежина100gr
Блејд.031 “
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

lПроширете го стилот на 100 зрна

lДиметар на сечење: 1 1/2”

●Дебелина на сечилото:.031”

Тежина 85/100 зрна


Контактирајте нѐ
}