Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527469847082.jpg

J11122 125gr фиксна широчина со 3 лопати

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J11122
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.50 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Оваа механичка широка глава од 125 грама има дизајн со низок профил и дизајн со издржлива челична конструкција.

спецификации
Точка брJ11122
Дијаметар на сечење1 "
Тежина125gr
Блејд0.017 "
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

lПоправен стил со 3 сечила

lДизајн со низок профил

lИздржлива челична конструкција

●1" дијаметар на сечење

●0.017" дебелина на сечилото

●125-зрнеста тежина


Контактирајте нѐ
}