Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527443135975.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527443328560.jpg

J11326 100gr Тешки 3 пропустливи шипки со фиксно сечило

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J11326
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.50 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

3 фиксирани сечила за цврстина и пенетрација.

Отворените сечила значат дека тие се тивки.

Оваа широка глава доаѓа со фабрички остар раб. 


спецификации
Точка брJ11326
Дијаметар на сечење1 1/8 ”
Тежина100gr
Блејд0.020 "
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

Испитана точност на центрифугирање

lДизајн со фиксна сечила со 3 вентилирани тешки тела за цврстина

lЦрна ферула во боја и сребрен врв на троакар и сечила завртка во 3 сечила

● тежина од 100 зрна

●2.75" или долга 70 мм

lДијаметар на сечење 1.1875" или 30мм

●0.020" дебелина на сечилото

Контактирајте нѐ
}