Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527409719399.jpg

J11436 100gr фиксиран широкопојасен интернет

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J11436
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.50 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Цврст стил со 2 сечила со дизајн на кревач за положба нанапред за точност на точката на теренот.

спецификации
Точка брJ11436
Дијаметар на сечење1 "
Тежина100gr
Блејд0.045 "
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

Се одликува со дијаметар на сечење на олово и жлеб од 1":

lСилен стил со 2 сечила со дизајн на бришење позициониран напред за прецизност на точката на теренот 

●100-гр. 

●045" дебелина на сечилото. 


Контактирајте нѐ
}