Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527396765927.jpg

J11438 100гр 4-сечило фиксирано широка глава со самострел

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J11438
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.60 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

This 100gr mechanical broadhead has the maximum damage,4-blade solid design to create a greater wound opening.Curved cutting blade surface for greater penetration.

спецификации
Точка брJ11438
Дијаметар на сечење1 1/8 ”
Тежина100gr
Блејд0.058” lead blade,.045” bleeder blade
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

●1 1/8” lead blade cutting diameter

●1/2” bleeder blade cutting diameter

●.058” lead blade thickness

●.045” bleeder blade thickness

●Solid 2 blade


Контактирајте нѐ
}