Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527381517769.jpg

J11512 Шокер мала игра со глава 2pk 100grain

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J11512
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.60 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Пет пружини, челични канџи ја држат тревата за да спречат стрелката да се пробие во земјата. Совршен за пукање со трупци и огромна шокантна моќ за лов на мали дивеч. Пакет од 2.

спецификации
Точка брJ11512
Дијаметар на сечење
Тежина100gr
Блејд
пакет2 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

Пет пружини, челични канџи ја држат тревата за да спречат стрелката да се пробие во земјата. Совршен за пукање со трупци и огромна шокантна моќ за лов на мали дивеч. Пакет од 2.

Контактирајте нѐ
}