Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527296512844.jpg

J15518 100gr широкоглав самострел со двојно сечило со сериско сечило

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J15518
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.60 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Фиксна широка глава на сечилото со шест рабови за сечење вклучувајќи назабени главни сечила. Изграден за значително поголем канал на раната и подобри траги на крв. Дебелина на сечилото: .058". Дијаметар на сечење: 1 3/16".

спецификации
Точка брJ15518
Дијаметар на сечење1 3/16 ”
Тежина100gr
Блејд0.058 "
пакет3 по школка или прилагодено


Контактирајте нѐ
}