Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527352896826.jpg

J15522 100gr фиксни широки глави

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J15522
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.50 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Оваа механичка широка глава од 100 гр има максимално оштетување, дизајн на 6 сечила за да се создаде поголем отвор на раната. Закривена површина на сечилото за сечење за поголема пенетрација.

спецификации
Точка брJ15522
Дијаметар на сечење1 1/8 ”
Тежина100gr
Блејд0.058 "
пакет3 по школка или прилагодено


Контактирајте нѐ
}