Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527335315144.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527335834010.jpg

J15581 100gr XT PRO широкопојасен јачина има коскена сила

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J15581
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.50 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Оваа широка глава од челична точка испорачува неверојатна сила што ќе го урне најголемиот дивеч.

Сечилото со 3 се карактеризира со дијаметар на сечење од 1 1/8 инчи што ќе остави импресивна крвна трага. Покрај тоа, широката глава користи челична точка за троакар за перформанси на дробење коски. Секој од трите сечила има дебелина од ,030”.


спецификации
Точка брJ15581
Дијаметар на сечење1 1/8 ”
Тежина100gr
Блејд0.030 "
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

lДиметар на сечење: 1 1/8”

●Дебелина на сечилото:.030”

●Тежина: 100гр


Контактирајте нѐ
}