Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527279206009.jpg

J15590 2-сечила пресечен-контакт 100gr. Фиксна широка глава со завртка

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J15590
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 0.40 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Овој 2-Blade Cut-on-Contact 100 гр. Фиксна широка глава со завртки. Тој е разноврсен, така што може да се користи на лакови со низок до голем килограм. Има цврст дизајн со 2 сечила и алуминиумски оклоп од типот на авион за супериорна лесна цврстина.

спецификации
Точка брJ15590
Дијаметар на сечење1 1/8 ”
Тежина100gr
Блејд0.047 "
пакет3 по школка или прилагодено


Клучни карактеристики

lДиметар на сечење: 1.125"

●Тежина: 100 гр.

lСовет: Cut-on-Contact

lСечила: 2-Сечило

lТип: Поправено


Контактирајте нѐ
}