Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Производ>Ловни производи

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527311541768.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527312943861.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1587527312342592.jpg

Универзален кокер за јаже со самострел J20811

Место на потекло:Нингбо, Кина
Бренд име:Ionионинг
Број на моделот:J20811
Потврдување:стандард
Минимална Подреди Кол:100 единици
цена:$ 2.20 
Пакување Детали за:Кафеава кутија за извоз или прилагодена
Време на испорака:-30 45 денови
Начин на плаќање:T / T, PayPal, Western Унија, MoneyGram, Али цел, L / C, D / P и др
Набавка Способност:50,000 единици / месец


Испраќам барање
Опис

Овој универзален кокер со јаже со самострел со рачка Т работи на повеќето самострели. Го намалува напорот за кревање за 50%, користи увоз на пијавица од BCY кој може да помине тест од 550 bls.

спецификации
Точка брJ20811
Должина на јаже46" или подолго (зависи)
Тежина
Блејд
пакетПрилагодено


Клучни карактеристики

lРаботи на повеќето самострели

lГо прави кукањето на самострел брзо и едноставно

lЛесно се прикачува и се одвојува

lГо намалува напорот за наведнување за 50%

lЛесен и пренослив

lУдобните Т-рачки овозможуваат лесно влечењеКонтактирајте нѐ
}