Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Услуги>истражување и развој

истражување и развој


Висококвалитетно производство на размери

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd., е акционерско друштво основано во 2004 година. Поврзано со аеродромот Ningbo и морското пристаниште Ningbo, обезбедува голема погодност и за сообраќајот и за транспортот. Со површина од околу 47 квадратни метри и градежна површина од 000 метри квадратни, нашата фабрика поседува над 40 вработени (над 000 техничари) и повеќе од 100 различни машини.

Поранешен именуван од Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd., основан во 1984 година, Innopower Hengda стана водечки производител на различни уреди за греење и готвење, вклучувајќи греалки за двор на гас, скари за скара на гас, внатрешни и надворешни грејачи на гас, огниште на гас (гас огништа), шпорети на гас, горилници на гас, комплет за готвење (прибор за мисирка), самострел, широки глави и сл.