Тел:0086-574-88187017/88445852/88187008

Е-пошта:[заштитена по е-пошта]

EN
сите категории

Дома>Услуги

истражување и развој

Иновациите ВО АКЦИЈА ИСТРАЖУВАЊЕ И РАЗВОЈ

Замислете да ги користите вашите инженерски вештини за да ги решите предизвиците во реалниот свет и да ги поттикнете иновативните проекти од концепт до реализација.

Во INNOPOWER, дизајнираме и развиваме нови греалки за двор на гас, нови производи за греење и готвење за да им донесеме „Новиот степен на удобност®“ на луѓето ширум светот. Ние користиме најнова технологија, алатки и софтвер во комбинација со најсовремени инженерски лаборатории и материјали. Нашиот заеднички пристап, инспиративното лидерство и јасно дефинираните цели постојано ги носат на пазарот наградуваните производи кои се погодни за земјата.

Прикажи ги Повеќе

НАШИТЕ ЦЕЛИ за истражување и развој

НАШИТЕ ПАТЕНТИ

Производствена способност

Опрема: 400+ различни машини, вклучително и 2 сета машини за ласерско сечење

Капацитет на производот: 30,000+ греалки и скари / месец

Инженери за гас: 25 години искуство

Прифатете OEM, ODM нови производи

Брзо земање мостри за нови производи: 7-10 дена

Сертификати: CE, CSA, AGA, SANS, LFGB, DGCCRF

Фабричка инспекција: ISO9001:2008, BSCI ревидирана

Прикажи ги Повеќе

УПРАВУВАЊЕ СО КВАЛИТЕТОТ

По-продажба на услуги

Знак за учење

Нашиот тим ве поддржува на терен за да гарантира ефикасност и решавање проблеми на какви било проблеми.

1 година гаранција за цели производи

Бесплатна онлајн поддршка по продажбата и доживотно одржување

Вашето задоволство и позитивните повратни информации се многу важни за нас

Ако имате какви било проблеми со нашите производи или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите

Прикажи ги Повеќе