Tel:0086-18957494956

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Rreth nesh

Why choose Oripower

We Innopower devote to Customer’s satisfaction & success Comfortable life Sustainable development

√ Have 20years’ experience in gas products’ manufacturing and exporting
√ 7-10days new products’ sampling
√ Professional CE approved gas laboratory to test all gas appliances
√ High quality control & novel design of the products
√ With R&D department and welcome OEM, ODM
√ Proficient in EN14543, EN449, EN203, EN498, AS4553, ANSI Z83.26 standards
√ CE, AGA, CSA, ETL, SANS, LFGB, DGCCRF certificate
√ BSCI, Walmart, ISO9001:2008 factory audit experience by BV, SGS, TUV
√ More than 400sets equipments including 1set laser cutting machines, 3sets vertical machining centers, 18sets CNC lathers

Komentet e klientit

Already worked with companies of all sizes

We understand that small entrepreneurs may need a little extra time and a helping hand to fully explore their options. Roetell has experienced success in previous cases, which is truly inspiring and shows what you can achieve for your products, brand and bottom line.

Fabrika jonë

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd., është një shoqëri aksionare e themeluar në vitin 2004. Ndodhet në Aeroportin Ningbo dhe portin detar Ningbo, ajo ofron komoditet të madh si për trafikun ashtu edhe për transportin. Me sipërfaqe prej rreth 47 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi prej 000 metra katrorë, fabrika jonë zotëron mbi 40 punonjës (mbi 000 teknikë) dhe më shumë se 100 makineri të ndryshme.

I emëruar nga Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd., themeluar në vitin 1984, Innopower Hengda është bërë prodhuesi kryesor i pajisjeve të ndryshme për ngrohje dhe gatim, duke përfshirë ngrohës të oborrit me gaz, skara me gaz, ngrohës të brendshëm dhe të jashtëm me gaz, vatra gazi (gaz vendet e zjarrit), soba me gaz, djegës me gaz, komplet gatimi (komplet gjeldeti), hark, koka të gjera etj.

Kompania është ISO9001 dhe inspektimi i fabrikës BSCI. Shumica e produkteve tona janë të miratuara nga certifikatat CE, AGA, CSA, SANS. Të favorizuar nga cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues, ne u përkushtuam për profesionalizëm dhe shërbim të pashembullt për klientët tanë nga brenda dhe jashtë vendit.

Shiko me shume

Historia jone

Në vitin 1984, z. Yang kishte filluar biznesin e përpunimit të pjesëve të harkut në familjen e tij në fshatin Dongyang, me vetëm 10 persona gjithsej.

Në ato vite, biznesi i kompanisë u rrit në mënyrë shumë të qëndrueshme dhe të shpejtë.

In 2000, Ningbo Hengda Metal Products Co.,Ltd was established. For the convenience of transportation, the factory was moved out to the archway of Dongyang village with about 80 employees.

Shiko me shume

Kapaciteti i produktit

Equipment: 400+ various machines including 2sets laser cutting machines

Product Capacity: 30,000+ heaters & BBQs / Month

Gas engineers: 25years’ experience

Accept OEM, ODM new products

Fast new products sampling: 7-10days

Certificates: CE, CSA, AGA, SANS, LFGB, DGCCRF

Factory Inspection: ISO9001:2008, BSCI audited

Shiko me shume

Galeria e kompanisë

Read more about how professional of our factory and where you can use our products.

Shiko me shume

Galeria e produkteve

Shiko me shume

Certifikata

1.The company is ISO9001 and BSCI factory inspection.

2.Most of our products are approved by CE, AGA, CSA, ETL, SANS, LFGB, DGCCRF certificate.

3.We have awarded 30 patents, Including:1 Invention patent, 17 Utility patents, 12 Design patents.

Shiko me shume

Ekipi ynë

Angazhimi ndaj punonjësve
Shiko me shume