Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Lajme>Kompania News

Mirë se vini duke vizituar faqen tonë të re të vizionit

Koha: 2020-03-18 Goditjet: 174

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd., është një shoqëri aksionare e themeluar në vitin 2005. Ndodhet në Aeroportin Ningbo Lishe dhe portin detar Ningbo, ajo ofron komoditet të madh si për trafikun ashtu edhe për transportin. Me sipërfaqe prej rreth 60 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi prej 000 metra katrorë, fabrika jonë zotëron mbi 50 punonjës (mbi 000 teknikë) dhe më shumë se 100 makineri të ndryshme.

I emëruar nga Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd., themeluar në vitin 1984, Innopower Hengda është bërë prodhuesi kryesor i pajisjeve të ndryshme për ngrohje dhe gatim, duke përfshirë ngrohës të oborrit me gaz, skara me gaz, ngrohës me gaz të brendshëm dhe të jashtëm, soba me gaz, gatim komplet (Kit turqi), hark, kokë shigjete (kokë të gjerë) etj.

Kompania është ISO9001 dhe BSCI e audituar. Produktet janë miratuar nga shumë certifikata ndërkombëtare të sigurisë, duke përfshirë CE, AGA, CSA, SANS. Të favorizuar nga cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues, ne u përkushtuam për profesionalizëm dhe shërbim të pashembullt për klientët tanë nga brenda dhe jashtë vendit.

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd., është një shoqëri aksionare e themeluar në vitin 2005. Ndodhet në Aeroportin Ningbo Lishe dhe portin detar Ningbo, ajo ofron komoditet të madh si për trafikun ashtu edhe për transportin. Me sipërfaqe prej rreth 60 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi prej 000 metra katrorë, fabrika jonë zotëron mbi 50 punonjës (mbi 000 teknikë) dhe më shumë se 100 makineri të ndryshme.

I emëruar nga Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd., themeluar në vitin 1984, Innopower Hengda është bërë prodhuesi kryesor i pajisjeve të ndryshme për ngrohje dhe gatim, duke përfshirë ngrohës të oborrit me gaz, skara me gaz, ngrohës me gaz të brendshëm dhe të jashtëm, soba me gaz, gatim komplet (Kit turqi), hark, kokë shigjete (kokë të gjerë) etj.

Kompania është ISO9001 dhe BSCI e audituar. Produktet janë miratuar nga shumë certifikata ndërkombëtare të sigurisë, duke përfshirë CE, AGA, CSA, SANS. Të favorizuar nga cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues, ne u përkushtuam për profesionalizëm dhe shërbim të pashembullt për klientët tanë nga brenda dhe jashtë vendit.

Paraprakisht: Mirë se vini në vizitën tonë

Tjetra: Asnje