Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Na Kontaktoni

NA KONTAKTONI

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me shërbimet, ne ofrojmë thjesht përdorni formularin më poshtë. Ne përpiqemi t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve dhe komenteve brenda 24 orëve.

Thalia Tang
Tel: 0086-574-88445852
Mobile:0086-18957494956
Email: [email mbrojtur]
Wechat:thaliatang
Skype: thaliatang
Whatsapp:+ 86 13967809770-
Zonja Xie
Tel: 0086-574-88187017
Mobile:0086-18957494956
Email: [email mbrojtur]
Wechat: 13738837607
Skype: qielli.xie58
linkedin:[email mbrojtur]
Hans Yu
Tel: 0086-574-88187008
Mobile:0086-18957494956
Email:[email mbrojtur]
Wechat: tianyachenxi
Michael Ren
Tel: 0086-574-88187008
Mobile: 0086-18957494956
Email: [email mbrojtur]
Wechat:rpz0425
Skype: michaelren.86
Whatsapp:0086-13586520953
Lini një mesazh

hartë