Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Lajme>Lajmet e ekspozitës

Ftesë për Panairin e 134-të të Vjeshtës të Kantonit

Koha: 2023-10-03 Goditjet: 63

Të nderuar klientë dhe miq të çmuar,


Ne dëshirojmë t'ju ftojmë ju dhe kompaninë tuaj të vizitoni stendën tonë në Panairin e Kantonit.

Këtu do të shihni gamën tonë të ngrohësve të rinj të brendshëm dhe të jashtëm dhe produkteve të gazit për gatim.


Informacioni i detajuar i kabinës si më poshtë:


Emri i kabinës: Faza 1 e Panairit të Kantonit 

Kabina nr: 3.1H26

Koha: 15 tetor 2023 deri më 19 tetor 2023

Vendi: Guangzhou 


Produktet kryesore: ngrohës me gaz, skarë me gaz, gropë zjarri me gaz, tenxhere me gaz etj.


Mirë se vini të vizitoni stendën tonë!

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co, Ltd


 

kanton i drejtë