Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Lajme>Lajmet e ekspozitës

FTESË PËR Panairin Spoga + Gafa 2020 në Këln

Koha: 2020-05-23 Goditjet: 187

Të nderuar klientë të çmuar dhe miq të mirë,


Ju ftojmë të vizitoni ekspozitën tonë në Panairin Spoga Gafa në Köln, Gjermani. 

Këtu do të shihni gamën tonë mbresëlënëse të produkteve të reja të ngrohjes dhe gatimit të gazit për ambiente të jashtme dhe të brendshme.


Panairi Spoga + Gafa 2020 në Këln

Data: 6 – 8 shtator 

https://www.spogagafa.com/


Kabina nr 7.A058

Kompania: Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd

Kontakt: Hans Yu

Mobile: 0086-18957494956

Email:[email mbrojtur]


Produktet kryesore: ngrohës oborri, ngrohës me gaz, skarë bifteku me gaz, bbq me gaz, plancha me gaz, furrë me gaz, tenxhere me gaz në natyrë, skarë me gaz, hark, kokë të gjerë dhe të gjitha llojet e produkteve të kampingut dhe gjuetisë etj.


Mirë se vini të vizitoni stendën tonë! 

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co, Ltd


Paraprakisht: Asnje

Tjetra: Panairi Spoga + gafa 2019