Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Pyetjet e shpeshta

Pyetjet e shpeshta

 • Q

  A jeni prodhues apo kompani tregtare e vërtetë?

  A

  Ne jemi një prodhues i vërtetë i pajisjeve të gazit si ngrohës me gaz, ngrohës oborrish, grila me gaz etj., mjaft afër aeroportit Ningbo.

 • Q

  A mund t'i personalizoj produktet tuaja?

  A

  Po, ju mund t'i personalizoni produktet tona sipas dëshirës tuaj.

 • Q

  A është e pranueshme OEM.

  A

  Po, OEM është gjithmonë i mirëpritur.

 • Q

  Cila është MOQ juaj?

  A

  Si prodhues, MOQ është zakonisht enë 1x20GP. Por është edhe i negociueshëm.

 • Q

  A keni aksione?

  A

  Në thelb ne rrallë kemi aksione të gatshme.

 • Q

  Cila është politika juaj e mostrës?,

  A

  Renditja e mostrës shkon saktësisht njësoj si prodhimi masiv. Si rregull i kompanisë, tarifa e mostrës është gjithmonë e parapaguar dhe ngarkesa është e parapaguar ose për t'u mbledhur. Por tarifa e mostrës është e rimbursueshme kur porosia zyrtare aktivizohet në të ardhmen.

 • Q

  Sa është koha e dorëzimit për mostrat?,

  A

  Zakonisht duhen rreth 2-3 ditë.

 • Q

  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të prodhimit masiv?,

  A

  Në përgjithësi, është rreth 30 deri në 45 ditë, për t'u konfirmuar për çdo porosi.

 • Q

  Cilat janë mënyrat e pagesës.

  A

  Më e preferuara është 30% paradhënie T/T dhe 70% T/T kundrejt kopjes B/L. 100% LC në shikim është gjithashtu e pranueshme.