Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Ngrohës me gaz

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585532538349477.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536762631501.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536763377578.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536764684592.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536764576796.jpg

H5201 Ngrohës i dhomës së gazit qeramik approval Miratimi i KE

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H5201
Certifikim:CE, ERP
Sasia minimale Rendit:njësitë 100
Details paketimit:Kuti eksporti kafe ose e personalizuar
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T / T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosit Ali, L / C, D / P etj
Aftësia furnizimit:30000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ngrohësi ka tre cilësime. Çdo djegës është ose i ndezur ose i fikur. Cilësimi i ulët është vetëm djegësi i majtë. Medium është ndezësi i duhur, dhe i lartë është të dy të ndezur në të njëjtën kohë. Çdo djegës ka një element qeramik me shumë vrima të vogla nëpër të cilat rrjedh gazi ndërsa digjet, duke ngrohur qeramiken portokalli të ndezur të nxehtë dhe duke nxjerrë shumë rreze rrezatuese të nxehtësisë infra të kuqe. Sigurisht, ka edhe ajër të nxehtë që ngrihet gjithashtu nga djegësit dhe kjo kontribuon në ngrohjen e dhomës. Nxehtësia rrezatuese është e mrekullueshme, veçanërisht kur hyni nga i ftohti dhe dëshironi të ngrohni duart.

Ai është projektuar dhe akorduar në mënyrë që nëse oksigjeni në dhomë bie nën një nivel të sigurt, flaka do të fiket, duke shkaktuar kontrollin e gazit për të mbyllur gazin te ndezësit. Ngrohësi nuk është projektuar për përdorim të jashtëm

specifikimet
Nr ItemH5201
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisë4.2 kW/2.6 kW/1.6 kW (3 cilësime)
Konsumi305 g/h, 190 g/h, 115 g/h
NdezjeNdezja Piezo ose Ndezja Elektrike
Madhësia produkt43X49X74.5cm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW12.0 / 11.0kgs
Kartoni Madhësi* 44.5 35 * 77cm
Sasia e kontejnerit250/508 / 585pcs
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Key Features

- Fuqia: 4.2 kW, 2.6 kW, 1.6 kW (3 cilësime)

- Karburanti: Propan, Butan ose Përzierje (LPG)

- Fabrikuar me materiale të cilësisë së lartë

-Sistemi i integruar ODS mbron duke fikur flakën.

- Ndezja Piezo ose Ndezja Elektrike 

- Pajisja për mbrojtjen nga dështimi nga flaka

- I përshtatshëm për shishe gazi Max.15 kg

- 4 rrota për lëvizje të lehtë

- Përmasat: 43 x 49 x 74.50 cm. (Gjerësia x Thellësia x Lartësia)

- Pesha: 11 kg.

- Miratuar nga CE.

- Garancia: 12 muaj.

- Aplikimet: Përdorimi i brendshëm dhe i jashtëm

Na Kontaktoni
}