Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Ngrohës me gaz

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585535263792706.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536884832590.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536884665464.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536884208146.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536885119916.jpg

H5207 Ngrohës i brendshëm me gaz qeramik rrethor me infra të kuqe, miratimi CE

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H5207
Certifikim:CE, ERP
Sasia minimale Rendit:njësitë 100
Details paketimit:Kuti eksporti kafe ose e personalizuar
Koha për dorëzim:25-45 ditë
Kushtet e pagesës:T / T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosit Ali, L / C, D / P etj
Aftësia furnizimit:30000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ne ORIPOWER, ofrues i artikujve cilësorë për shtëpinë dhe kopshtin tuaj. Tre cilësime të ndryshme të nxehtësisë që do të thotë se mund të gjeni cilësimin që ju përshtatet. Efikasiteti i lartë termik do të thotë që ju mund ta mbani faturën e energjisë elektrike në minimum dhe të mos mbinxehni hapësirën tuaj të jetesës. Një sistem sigurie ODS dhe termoelement do të thotë që ju mund të relaksoheni duke ditur se ngrohësi juaj është i sigurt dhe i sigurt. Rrotat e pluhurit lejojnë që pajisja të lëvizet lehtësisht nëpër shtëpinë tuaj për t'ju ngrohur kudo që të shkoni! Kërkon cilindra të gazit butan, të pa furnizuar. Butoni i integruar i ndezjes elektrike për të lejuar funksionimin e lehtë dhe të shpejtë. Pllakat ngrohëse qeramike me cilësi të lartë rrezatojnë nxehtësinë në mënyrë të sigurt dhe të pastër në të gjithë dhomën tuaj. Përfshin një sensor të varfërimit të oksigjenit për të monitoruar nivelet e oksigjenit në dhomë. 

specifikimet
Nr ItemH5207
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisë4.2 kW, 2.6 kW, 1.6 kW (tre cilësime)
Konsumi305 g/h, 190 g/h, 115 g/h
NdezjeNdezja Piezo ose Ndezja Elektrike
Madhësia produkt415x460x730mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW12.0 / 11.0kgs
Kartoni Madhësi47.5 * 29.5 * 79
Sasia e kontejnerit260/540/640 CTNS
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Key Features

NGROHES RRETHOR INFRAKUQ GAZ - Stili Deluxe

1- Lloji i gazit: Propan, Butan ose Përzierje (LPG)

2- Fuqia: 4.2 kW, 2.6 kW, 1.6 kW (tre cilësime)

3- Ndezja: Impulse elektrike (ndezja piezo është opsionale)

4- Pajisja e integruar ODS

5- Pajisja për mbrojtjen nga dështimi i flakës

6- Dizajn i ri ndërtimi me mbulesë rezervuari me madhësi të plotë

7- Djegësi klasik qeramik më i mirë, efikasitet i lartë termik

8- Qasja e lehtë në valvulën e cilindrit duke hapur dritaren e sipërme 

9- Mbulesa e rezervuarit me madhësi të plotë, sasi e lartë e ngarkimit të kontejnerit

10- 4 rrotullues për lëvizje të lehtë

11- Kapaciteti i cilindrit: Maks. Diametri 383x670 H mm (Maks. 15 kg)

12- Madhësia e produktit: 415x460x730mm

Na Kontaktoni
}