Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Ngrohës me gaz

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536255624155.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536254189405.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536253251049.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536254538195.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536255984621.jpg

H5208 Ngrohës i brendshëm i gazit katalitik me aparat miratimi CE nga Italia e importit të ndezësit katalitik

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H5208
Certifikim:CE, ERP
Sasia minimale Rendit:njësitë 100
Details paketimit:Kuti eksporti kafe ose e personalizuar
Koha për dorëzim:25-45 ditë
Kushtet e pagesës:T / T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosit Ali, L / C, D / P etj
Aftësia furnizimit:30000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ky ngrohës i brendshëm me gaz përdor ngrohës katalitik të importuar nga Italia, me dizajnin ergonomik me pajisjet e sigurta, është në gjendje të fikë ngrohësin kur rrëzohet aksidentalisht për të ndihmuar në parandalimin e aksidenteve ose mbinxehjen e ngrohësit.

Dizajni unik maksimizon rrjedhjen e nxehtësisë në dhomë, ju mund të shijoni një mjedis të qetë dhe të ngrohtë me këtë ngrohës. Është ideale për dhoma të plota si, zyra, dhoma gjumi dhe dhoma ndenjeje.

Prodhuar me standarde strikte dhe kontroll të cilësisë së lartë, ngrohësi portativ me gaz qeramik i dhomës me rreze infra të kuqe të brendshme është i cilësisë premium me funksionim të qëndrueshëm si dhe performancë të jashtëzakonshme.

specifikimet
Nr ItemH5208
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisë2500w/1500w (2 cilësime)
Konsumi182 g/h, 109 g/h,
NdezjeImpuls elektrike
Madhësia produkt41.5X46X73.0cm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW11.7 / 10.3kgs
Kartoni Madhësi* 47.5 29.5 * 79cm
Sasia e kontejnerit260/540 / 640pcs
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Key Features

1.Lloji i gazit: Propan, Butan ose Përzierje

2. Fuqitë: 2500W/1500W (maksimumi/min) 

3.Konsumimi: 182g/109g/h 

4.Ndezja: Impulse elektrike, pajisje ODS e integruar

5.30x50cm djegës katalitik i importuar nga Italia

6.Madhësia e produktit: 415x460x730mm

7. Efikasitet i lartë termik

8. Dizajni i ri me ngarkesë të lartë të kontejnerit

9.Ndërtim i fortë dhe cilësor

10.Pajisja e mbrojtjes nga flaka

11.4 Rrota për lëvizje të lehtë

12.I përshtatshëm për shishe gazi max.13kg

Na Kontaktoni
}