Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Ngrohës me gaz

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536724710971.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536724246538.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536724629330.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536725167972.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585536725795235.jpg

Ngrohës me gaz flakë blu H5209 approval Miratimi i CE

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H5209
Certifikim:CE
Sasia minimale Rendit:njësitë 100
Details paketimit:Kuti eksporti kafe ose e personalizuar
Koha për dorëzim:25-45 ditë
Kushtet e pagesës:T / T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosit Ali, L / C, D / P etj
Aftësia furnizimit:30000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ky ngrohës me gaz ka një dizajn shumë unik me ndezës trekëndësh. Flaka e hapur për rehati maksimale. Sistemi i integruar ODS mbron duke fikur flakën. Kjo është zgjedhja për ngrohje plotësuese të sigurt, të brendshme. Greatshtë e shkëlqyeshme për përdorim në shtëpinë ose kabinën tuaj. Ky ngrohës nuk kërkon energji elektrike për të funksionuar, duke e bërë këtë një zgjedhje të shkëlqyeshme për ngrohjen e përditshme dhe situatat e emergjencës kur energjia shkon jashtë. Ky ngrohës muri me flakë blu digjet me efikasitet të lartë dhe funksionon me propan të lëngshëm ose gaz natyror. 

specifikimet
Nr ItemH5209
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisë4.2Kw / 2.0Kw (2 cilësime)
Konsumi305g / orë, 140g / orë
NdezjeImpuls elektrik me bateri AAA
Madhësia produkt41.5X46X73cm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW12.0 / 10.0kgs
Kartoni Madhësi* 47.5 29.5 * 79cm
Sasia e kontejnerit260/540 / 640pcs
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Key Features

Ngrohës me gaz flakë blu

1- Lloji i gazit: Propan, Butan ose Përzierje (LPG)

2- Fuqia: 4200W / 1600W (konsumi: 305g / orë)

3- Ndezja: Impuls elektrik me bateri AAA  

4- Pajisja e integruar ODS

5- Pajisja për mbrojtjen nga dështimi i flakës

6- Forma inovative dhe të sofistikuara, Ndërtim i Fuqishëm

7- Ngrohja e menjëhershme me sistemin e ri të ndezjes trekëndore

8- Projektimi ergonomik i dritares së sipërme për të hapur / mbyllur lehtësisht valvulën e shisheve të gazit. 

9- Mbulesa e rezervuarit me përmasa të plota me kontrollet e shisheve të gazit për fëmijë

10- Sasia shumë e lartë e ngarkimit të kontejnerëve për të kursyer mallra për klientët

11- 4 rrotullues për lëvizje të lehtë

12- Kapaciteti i cilindrit: Maks. 15 kg

13- Madhësia e produktit: 415x460x730mm

Na Kontaktoni
}