Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Hot Produkte

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588141397893460.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588141398684961.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588141398953410.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588141398119333.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588141399557042.jpg

H1207G Ngrohës Patio me çelik të veshur me pluhur

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H1207G
Certifikim:CE, AGA
Sasia minimale Rendit:njësitë 50
Details paketimit:Kutia kafe e eksportit ose Për kërkesat e klientëve
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosi Ali, L/C, D/P etj.
Aftësia furnizimit:10000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ngrohës i oborrit prej çeliku për dysheme 

Ngrohës i oborrit me gaz të dyshemesë prej çeliku të veshur me pluhur është zgjidhja perfekte për argëtim në natyrë gjatë gjithë vitit. Propani i lëngshëm siguron një djegie të pastër dhe pa tym me një fuqi prej 13.5 KW. Ndezja piezo siguron fillime të shpejta, kështu që ju mund të ngrohni shpejt kuvertën ose oborrin tuaj. Emituesi i nxehtësisë me pjerrësi ofron mbulim më të gjerë, duke ju dhënë edhe më shumë ngrohtësi në hapësirën tuaj të jashtme. Termoçift dhe pajisjet e sigurisë kundër animit sigurojnë stabilitet për të parandaluar aksidentet. Kompleti i rrotave lejon lëvizshmëri të lehtë në vende të ndryshme të jashtme. Magazinimi i fshehur i rezervuarit ju lejon të aksesoni me lehtësi dhe të fshehni me zgjuarsi rezervuarin e gazit


specifikimet
Nr ItemH1207G
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisëMaks. 11-13.5 kW
KonsumiMax 786-960g / h
NdezjeNdezja piezo
Madhësia produktDiametri.815 x 2250mm (H)mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW18.5 / 15kgs
Kartoni Madhësi465x465x880mm
Sasia e kontejnerit160/335/379 copë
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Ku të përdoret

Varëse aeroplanësh

Dhoma e bagazheve

Furnizim ushqimi

fabrikë

Ombrellë

Kopsht

Awing anulohet

Pishina & Llixha

Depo

Patio Bar

Kishë

Rimëkëmbja nga përmbytjet

Oborr spanjol

Qendër tregtare

Tarracë

Tarracë dimërore

Darka në Alfresko

Oborret e varkave

Komercial

Stadiumet e futbollit

E pamundur për të ngrohur zonat

Pijetore

Resorti i skive

Theme Park

kopsht zoologjik

awnings

Tendë

kalorës

Zonat e drejtimit të golfit

Zonat e ndenjjes në natyrë

Restaurante

Salla sportive


Key Features

Ngrohës i oborrit prej çeliku

Ngjyra: E zezë rëre, jeshile, blu, e bardhë, argjendi, etj.

1- Lloji i gazit: Propani, butani dhe përzierjet (LPG)

2- Prodhimi i nxehtësisë: max. 11-13.5 kW (786-960 g/h)

3- Dizajni i emetuesit të dyfishtë për përdorim afatgjatë

4- Efekt i shkëlqyer djegieje dhe nxehjeje

5- Përfshini pajisjen e ndërprerjes së pjerrësisë dhe pajisjen e dështimit të flakës

6- Derë me mentesha për të zëvendësuar lehtësisht bombolin e gazit

7- Djegëse inox


Detajet e shpejta

Madhësia totale: Dia.815x2250H mm

Reflektori alumini: Dia.815mm Katër copë K/D

Ekrani me flakë: Dia.250×235Hx0.8T mm me rrjetë 304SS brenda

Djegia: Dia.250×410Hx1.0T mm

Posta: Dia.60x825Hx1.0T mm

Shtresa e rezervuarit: Dia.376x740H mm

Madhësia e derës së hapur për shishe gazi: Dia.330x647 mm

Baza në Dia.455x90H mm

Garanci: muaj 12

Na Kontaktoni
}