Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Hot Produkte

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588142188339423.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588142187453308.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588142187164318.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588142188910294.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588142188146703.jpg

Ngrohës Patio me zonë çeliku H1209F

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:GJ1209F
Certifikim:CE, AGA
Sasia minimale Rendit:njësitë 50
Details paketimit:Kutia kafe e eksportit ose Për kërkesat e klientëve
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosi Ali, L/C, D/P etj.
Aftësia furnizimit:10000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ky ngrohës i fuqishëm i jashtëm me një kontroll të rregullueshëm të temperaturës, me një ndryshore - kjo ju jep kontroll mbi nivelin e nxehtësisë që kërkohet për të mbajtur miqtë dhe familjen tuaj të ngrohtë.

Ndezja e baterisë piezo ju lejon të ndizni ngrohësin shpejt, lehtë dhe sa më të sigurt që të jetë e mundur. Seksioni i poshtëm i ngrohësit të oborrit gjithashtu ofron një hapësirë ​​për të ruajtur shishen e gazit jashtë pamjes.

Ndërtimi i fortë dhe dizajni i fortë i ngrohësit të oborrit të zonës siguron jetëgjatësi dhe stabilitet gjatë përdorimit. Megjithatë, në rast të rrëzimit të tij, ekziston një ndërprerës i sigurisë që do ta fikë automatikisht ngrohësin nëse anohet.


specifikimet
Nr ItemGJ1209F
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisëMaks. 12 kW
KonsumiMax 900 g / h
NdezjeNdezja piezo
Madhësia produktDiametri.556x1307H mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW16.5 / 14.5kgs
Kartoni Madhësi53x 50 x 77 cm
Sasia e kontejnerit140/280/340 copë
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Ku të përdoret

Varëse aeroplanësh

Dhoma e bagazheve

Furnizim ushqimi

fabrikë

Ombrellë

Kopsht

Awing anulohet

Pishina & Llixha

Depo

Patio Bar

Kishë

Rimëkëmbja nga përmbytjet

Oborr spanjol

Qendër tregtare

Tarracë

Tarracë dimërore

Darka në Alfresko

Oborret e varkave

Komercial

Stadiumet e futbollit

E pamundur për të ngrohur zonat

Pijetore

Resorti i skive

Theme Park

kopsht zoologjik

awnings

Tendë

kalorës

Zonat e drejtimit të golfit

Zonat e ndenjjes në natyrë

Restaurante

Salla sportive


Key Features

Steel Area Heater for indoor and outdoor use

1- Djegëse inox

2- Lloji i gazit: Propani, butani dhe përzierjet (LPG)

3- Prodhimi i nxehtësisë: max. 10 kW

4- Përfshini pajisjen e ndërprerjes së pjerrësisë dhe pajisjen e dështimit të flakës

5- Mbrojtës nga flaka për siguri të shtuar

6- Derë me mentesha për të zëvendësuar lehtësisht bombolin e gazit

7- Përfshi dorezën prej çeliku inox

8- I përshtatshëm për shishe gazi max.9 kg

9- Include ODS (CO/CO2 analyzer safety device,,which is for Australian market only)


Detajet e shpejta

PËRMASIA E ARTIKUJT: Dia.556x1307H mm

I përshtatshëm për madhësinë e shisheve të gazit më pak se Dia.340x570 mm

 Garanci: muaj 12

Na Kontaktoni
}