Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Hot Produkte

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588207528206570.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588207528942020.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588207527840594.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588207528631809.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588207528412776.jpg

H1501A ngrohës i patioit të vërtetë piramidale falme në çelik inox

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H1501A
Certifikim:CE 
Sasia minimale Rendit:njësitë 50
Details paketimit:Kutia kafe e eksportit ose Për kërkesat e klientëve
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosi Ali, L/C, D/P etj.
Aftësia furnizimit:5000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ngrohës mbresëlënës i oborrit me gaz me flakë të gjallë me tub xhami kuarci për një efekt mahnitës zjarri të vërtetë që ngroh kopshtin tuaj. Fuqia e fuqishme e ngrohësit 11.5 KW me një sistem sigurie kundër maja, me një dizajn të qëndrueshëm prej çeliku inox dhe alumini që me siguri do të lë përshtypje. bombola brenda bazës. Me ndezjen e baterisë me puls, është e lehtë dhe e shpejtë për t'u ndezur dhe e sigurt për t'u përdorur çdo herë

specifikimet
Nr ItemH1501A
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisëMaks. 11.5 kW
KonsumiMax 815g / h
NdezjeNdezja e pulsit 
Madhësia produkt500x500x2250 mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW27.5 / 22.5kgs
Kartoni Madhësi53.5x53.5x89cm
Sasia e kontejnerit108/226/270 copë
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Ku të përdoret

Varëse aeroplanësh

Dhoma e bagazheve

Furnizim ushqimi

fabrikë

Ombrellë

Kopsht

Awing anulohet

Pishina & Llixha

Depo

Patio Bar

Kishë

Rimëkëmbja nga përmbytjet

Oborr spanjol

Qendër tregtare

Tarracë

Tarracë dimërore

Darka në Alfresko

Oborret e varkave

Komercial

Stadiumet e futbollit

E pamundur për të ngrohur zonat

Pijetore

Resorti i skive

Theme Park

kopsht zoologjik

awnings

Tendë

kalorës

Zonat e drejtimit të golfit

Zonat e ndenjjes në natyrë

Restaurante

Salla sportive


Key Features

Ngrohës Patio me tub kuarci prej 2.2 m

Ngjyra: çelik inox

1- Lloji i gazit: Propani, butani dhe përzierjet (LPG)

2- Hyrja e nxehtësisë: Max.11.2kW (815g / orë)

3- Ndezja e impulsit me baterinë AAA 

4- Përfshini pajisjen e ndërprerjes së pjerrësisë dhe pajisjen e dështimit të flakës

5- Tuba xhami 2 copë me lidhje xhami


Detajet e shpejta

PËRMASIA E ARTIKUJT: 500x500x2250 mm

Strehimi i plotë i rezervuarit: 500*500*860 mm

Tub qelqi si lidhje: Dia.105*160mm

Tub qelqi: Dia.100mm*625mm (2 copë)                            

Posti mbështetës: 30x30x10Tmm, gjatësia 650mm (8 copë)

Mbrojtës rrjetë i sipërm: 175mm*240mm*610mm (4 copë)

Mbrojtës rrjetë-poshtë: 265mm*330mm*610mm (4 copë)

Ekrani i flakës: 190*190*150mm

Reflektori i sipërm: 410mm*410mm*85(H)mm

Garanci: muaj 12

Na Kontaktoni
}