Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Hot Produkte

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588217985779704.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208261553425.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208260719259.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208260825079.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208261809208.jpg

H1502A Ngrohës Patio piramidale me flakë të vërtetë në çelik të zi

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H1502A
Certifikim:CE, AGA
Sasia minimale Rendit:njësitë 50
Details paketimit:Kutia kafe e eksportit ose Për kërkesat e klientëve
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosi Ali, L/C, D/P etj.
Aftësia furnizimit:30000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ngrohës mbresëlënës i oborrit me gaz me flakë të gjallë me tub xhami kuarci për një efekt mahnitës zjarri të vërtetë që ngroh kopshtin tuaj. Fuqia e fuqishme e ngrohësit 11.5 KW me një sistem sigurie kundër majave, me një dizajn të qëndrueshëm prej çeliku inox dhe alumini që me siguri do të bëjë përshtypje. Dizajni i lartë piramidale në dysheme me një përfundim të lëmuar profesional, me një panel të rrafshët në pjesën e përparme që fsheh bombolën tuaj të gazit brenda bazës. Me ndezjen e baterisë me puls, është e lehtë dhe e shpejtë për t'u ndezur dhe e sigurt për t'u përdorur çdo herë

specifikimet
Nr ItemH1502A
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisëMaks. 11.5 kW
KonsumiMax 815g / h
NdezjeNdezja e pulsit
Madhësia produkt500x500x2250 mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW27 / 23kgs
Kartoni Madhësi53.5x53.5x89cm
Sasia e kontejnerit108/226/270 copë
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Ku të përdoret

Varëse aeroplanësh

Dhoma e bagazheve

Furnizim ushqimi

fabrikë

Ombrellë

Kopsht

Awing anulohet

Pishina & Llixha

Depo

Patio Bar

Kishë

Rimëkëmbja nga përmbytjet

Oborr spanjol

Qendër tregtare

Tarracë

Tarracë dimërore

Darka në Alfresko

Oborret e varkave

Komercial

Stadiumet e futbollit

E pamundur për të ngrohur zonat

Pijetore

Resorti i skive

Theme Park

kopsht zoologjik

awnings

Tendë

kalorës

Zonat e drejtimit të golfit

Zonat e ndenjjes në natyrë

Restaurante

Salla sportive


Key Features

Ngrohës i oborrit piramidale prej çeliku 2.2 m i veshur me pluhur

Ngjyra: E zezë me çekiç, argjend, gri, e bardhë etj.

1- Lloji i gazit: Propani, butani dhe përzierjet (LPG)

2- Hyrja e nxehtësisë: Max.11.2kW (815g / orë)

3- Ndezja e impulsit me baterinë AAA 

4- Përfshini pajisjen e ndërprerjes së pjerrësisë dhe pajisjen e dështimit të flakës

5- Tuba xhami 2 copë me lidhje xhami


Detajet e shpejta

PËRMASIA E ARTIKUJT: 500x500x2250 mm

Strehimi i plotë i rezervuarit: 500*500*860 mm

Tub qelqi ose rrjetë SS si lidhje: Dia.105*160mm

Tub qelqi: Dia. 100 mm * 625 mm (2 copë)                            

Posti mbështetës: 30x30x10Tmm, gjatësia 650mm (8 copë)

Mbrojtës rrjetë i sipërm: 175mm*240mm*610mm (4 copë)

Mbrojtës rrjetë-poshtë: 265mm*330mm*610mm (4 copë)

Ekrani i flakës: 190*190*150mm

Reflektori i sipërm: 410mm*410mm*85(H)mm

Mbrojtës rrjetë i sipërm: 175mm*240mm*610mm (4 copë)

Mbrojtës rrjetë-poshtë: 265mm*330mm*610mm (4 copë)

Ekrani i flakës: 190*190*150mm

Reflektori i sipërm: 410mm*410mm*85(H)mm

Garanci: muaj 12

Na Kontaktoni
}