Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Hot Produkte

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208623904433.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208624100276.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208623142431.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208625431001.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1588208625960235.jpg

H1502AD ngrohës Patio çeliku piramidë me flakë të vërtetë

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:H1502 pas Krishtit
Certifikim:CE
Sasia minimale Rendit:njësitë 50
Details paketimit:Kutia kafe e eksportit ose Për kërkesat e klientëve
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T/T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosi Ali, L/C, D/P etj.
Aftësia furnizimit:30000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ngrohësi ynë me flakë piramidale 1.9 m sjell një dimension të ri në ngrohjen e jashtme. Kjo njësi elegante ofron një flakë vizuale unike duke siguruar nxehtësi në çdo drejtim. Kjo pjesë tërheqëse e artit të oborrit do të jetë pika qendrore e çdo ambienti në natyrë. Kjo njësi me cilësi të lartë përmban një sistem mbrojtës për sigurinë tuaj. Rrotat e bashkangjitura ofrojnë lëvizshmëri të lehtë.

specifikimet
Nr ItemH1502AD
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisëMaks. 11.5 kW
KonsumiMax 815g / h
NdezjeNdezja e pulsit
Madhësia produkt500x500x1900 mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW26/21kgs
Kartoni Madhësi100x58x27cm
Sasia e kontejnerit180 / 374 / 445 copë
20 '/ 40'GP / 40'HQ


Ku të përdoret

Varëse aeroplanësh

Dhoma e bagazheve

Furnizim ushqimi

fabrikë

Ombrellë

Kopsht

Awing anulohet

Pishina & Llixha

Depo

Patio Bar

Kishë

Rimëkëmbja nga përmbytjet

Oborr spanjol

Qendër tregtare

Tarracë

Tarracë dimërore

Darka në Alfresko

Oborret e varkave

Komercial

Stadiumet e futbollit

E pamundur për të ngrohur zonat

Pijetore

Resorti i skive

Theme Park

kopsht zoologjik

awnings

Tendë

kalorës

Zonat e drejtimit të golfit

Zonat e ndenjjes në natyrë

Restaurante

Salla sportive


Key Features

Ngrohës Patio me flakë të vërtetë çeliku 1.9 m

Ngjyra: E zezë me çekiç, argjend, gri, e bardhë etj.

1- Lloji i gazit: Propani, butani dhe përzierjet (LPG)

2- Futja e nxehtësisë: maksimumi 11.2 kw (815 g/h)

3- Ndezja e impulsit me baterinë AAA 

4- Përfshini pajisjen e ndërprerjes së pjerrësisë dhe pajisjen e dështimit të flakës

5- 1pc tub qelqi kuarci ose borosilikat

6- Shtyllat mbështetëse të aliazhit të aluminit të lyer me argjend


Detajet e shpejta

PËRMASIA E ARTIKUJT: 500x500x1900 mm

Strehimi i rezervuarit të çelikut: 500*500*860 mm

Tubi: Dia.100mm*925mm, trashësi 2.5mm                 

Posti mbështetës: 30x30x10Tmm, gjatësia 960mm (8 copë)

Mbrojtës rrjetë: 220mm*330mm*900mm (4 copë)

Ekrani i flakës: 230*230*150mm

Reflektori i sipërm: 410mm*410mm*85(H)mm

Garanci: muaj 12

Na Kontaktoni
}