Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Rreth nesh>Fabrika jonë

Fabrika jonë

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd., është një shoqëri aksionare e themeluar në vitin 2004. Ndodhet në Aeroportin Ningbo dhe portin detar Ningbo, ajo ofron komoditet të madh si për trafikun ashtu edhe për transportin. Me sipërfaqe prej rreth 47 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi prej 000 metra katrorë, fabrika jonë zotëron mbi 40 punonjës (mbi 000 teknikë) dhe më shumë se 100 makineri të ndryshme.

I emëruar nga Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd., themeluar në vitin 1984, Innopower Hengda është bërë prodhuesi kryesor i pajisjeve të ndryshme për ngrohje dhe gatim, duke përfshirë ngrohës të oborrit me gaz, skara me gaz, ngrohës të brendshëm dhe të jashtëm me gaz, vatra gazi (gaz vendet e zjarrit), soba me gaz, djegës me gaz, komplet gatimi (komplet gjeldeti), hark, koka të gjera etj.

Kompania është ISO9001 dhe inspektimi i fabrikës BSCI. Shumica e produkteve tona janë të miratuara nga certifikatat CE, AGA, CSA, SANS. Të favorizuar nga cilësia e lartë dhe çmimi konkurrues, ne u përkushtuam për profesionalizëm dhe shërbim të pashembullt për klientët tanë nga brenda dhe jashtë vendit.


Avantazhi ynë


Prodhim me cilësi të lartë në shkallë

Çelësi i prodhimit tonë të suksesshëm të produkteve cilësore qëndron në proceset dhe objektet moderne të prodhimit, si dhe punonjësit me përvojë.

 • Zona e Fabrikës

  47,000m2

 • Numri i Stafeve

  100 +

 • Patentë

  30 +

 • Pajisje

  Mbi 400 makineri të ndryshme duke përfshirë makina prerëse lazer me 2 grupe

 • Kapaciteti i Produktit

  Mbi 30,000 ngrohës dhe BBQ / muaj

 • Inxhinierët e gazit

  Përvoja 25 vjeçare Pranoni produkte të reja OEM, ODM

 • Mostra e shpejtë e produkteve të reja

  7-10days

 • Certifikata

  CE, CSA, AGA, SANS, LFGB, DGCCRF

KAPACITETI I PRODUKTIT


Historia jone


Historia jonë 1

Në vitin 1984, z. Yang kishte filluar biznesin e përpunimit të pjesëve të harkut në familjen e tij në fshatin Dongyang, me vetëm 10 persona gjithsej.

Historia jonë 2

Në ato vite, biznesi i kompanisë u rrit në mënyrë shumë të qëndrueshme dhe të shpejtë.

Në vitin 2000, u krijua Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd. Për lehtësinë e transportit, fabrika u zhvendos në harkun e fshatit Dongyang, vetëm pranë autostradës provinciale S34, me rreth 80 punonjës.

Historia jonë 3

Në të njëjtin vit, përfundimisht, Ningbo Hengda kishte përfunduar kërkimin dhe zhvillimin e ngrohësit të parë të oborrit të jashtëm dhe hyri në industrinë e re të pajisjeve të gazit.

Me rritjen e shpejtë, në vitin 2004, Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd, u themelua si një sipërmarrje e përbashkët.

Në të njëjtin vit, u mor miratimi i parë i CE dhe AGA.

Historia jonë 4

Në vitin 2008, për herë të parë, Ningbo Innopower u certifikua ISO9001.

Në vitin 2015, fabrika u certifikua nga BSCI.

Deri më tani, ne shesim mbi 86 vende në të gjithë botën dhe kemi 35 klientë që tashmë bashkëpunojnë me ne për më shumë se 15 vjet.