Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Produkt>Ngrohës Patio

  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585103946586755.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585103944364600.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585103944382674.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585103943202487.jpg
  • https://www.gasheaterbbq.com/upload/product/1585103946946053.jpg

P1201 Ngrohës Patio me flakë xhami me gurë xhami, miratimi CE

Vendi i origjinës:Ningbo, Kinë
Brand Name:Forcë trupore
Numri Modeli:P1201
Certifikim:CE
Sasia minimale Rendit:njësitë 50
Details paketimit:Kutia kafe e eksportit ose Për kërkesat e klientëve
Koha për dorëzim:30-45 ditë
Kushtet e pagesës:T / T, PayPal, Western Union, MoneyGram, porosit Ali, L / C, D / P etj
Aftësia furnizimit:5000 njësi / muaj


HETIM
Përshkrim

Ngrohës Patio me gaz me flakë me xham

Zjarri unik i jashtëm që sjell stil të njohur dhe pamje me flakë në oborrin ose kopshtin tuaj.

Është një ngrohës i lëvizshëm i oborrit me gaz që punon me gaz butan dhe propan, ndërthur zjarrin e dukshëm me nxehtësinë e tij. Falë gurëve të xhamit, nxehtësia qarkullon brenda dhe del jashtë përmes xhamit të sipërm me katër anë. Kur xhami është i ngrohtë, ai gjithashtu siguron një nxehtësi infra të kuqe në distanca të shkurtra.

Ky ngrohës i oborrit me gaz me xhami është i përsosur për tarraca të mbuluara me xham dhe të mbrojtur nga era, ose të hapura jashtë nëse përzihet me ngrohës të tjerë infra të kuqe. Ngrohja dhe ndriçimi është një faktor shumë tërheqës për çdo lloj biznesi.

Ai jo vetëm që sjell nxehtësi, por ndriçim dhe rehati në hapësirën tuaj të jashtme. Materialet e cilësisë së lartë dhe thjeshtësia e tij do t'ju lejojnë ta përdorni gjatë viteve.

Me të vërtetë i thjeshtë për t'u ndezur dhe rregulluar, ky ngrohës çeliku i lyer me ngjyrë të zezë është shumë i fortë dhe i lehtë në të njëjtën kohë, dhe falë katër rrotave të tij të kyçura mund ta lëvizni atë nëpër çdo lloj sipërfaqeje.

specifikimet
Nr ItemP1201-GS
Lloji i gazitPropani, Butani dhe përzierjet (LPG)
Prodhimi i nxehtësisëMaks. 8 kW
KonsumiMaks.576-599g/h
NdezjeNdezja elektrike
Madhësia produkt469 * 469 * 1390mm
Paketim1set / 1CTN
GW / NW45 / 39kgs
Kartoni Madhësi* 53 53 * 89cm
Sasia e kontejnerit108/230 / 280pcs
20 '/ 40'GP / 40'HQ
Key Features

- Performanca maksimale: 8 kW.

- Fabrikuar me materiale të cilësisë së lartë.

- Perfekt per cdo lloj biznesi.

- Dizajn kompakt dhe elegant.

- Xhami i sipërm i temperuar me katër anë.

- Burim i shkëlqyer i ndriçimit dhe ngrohjes.

- E fortë, rezistente dhe e lehtë në të njëjtën kohë.

- Ndezja elektrike me bateri AAA

- Sistemi i sigurisë kundër animit.

- Magazinimi i shisheve të gazit.

- I lëvizshëm falë katër rrotave të kyçshme.

- Mirëmbajtje e lehtë.

- Karburanti: gaz propan/butan.

- Konsumi: 0,5 kg/h.

- Ngjyra: E zezë.

- Përmasat: 46.9 x 46.9 x 139 cm. (Gjerësia x Thellësia x Lartësia)

- Pesha: 45 kg.

- Miratuar nga CE.

- Garancia: 12 muaj.

- Aplikimet: Jashtë, Kopsht, përdorim të brendshëmNa Kontaktoni
}