Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Sherbimet>Hulumtim dhe Zhvillim

Hulumtim dhe Zhvillim


Prodhim me cilësi të lartë në shkallë

Ningbo Innopower Hengda Metal Products Co., Ltd., është një shoqëri aksionare e themeluar në vitin 2004. Ndodhet në Aeroportin Ningbo dhe portin detar Ningbo, ajo ofron komoditet të madh si për trafikun ashtu edhe për transportin. Me sipërfaqe prej rreth 47 metra katrorë dhe sipërfaqe ndërtimi prej 000 metra katrorë, fabrika jonë zotëron mbi 40 punonjës (mbi 000 teknikë) dhe më shumë se 100 makineri të ndryshme.

I emëruar nga Ningbo Hengda Metal Products Co., Ltd., themeluar në vitin 1984, Innopower Hengda është bërë prodhuesi kryesor i pajisjeve të ndryshme për ngrohje dhe gatim, duke përfshirë ngrohës të oborrit me gaz, skara me gaz, ngrohës të brendshëm dhe të jashtëm me gaz, vatra gazi (gaz vendet e zjarrit), soba me gaz, djegës me gaz, komplet gatimi (komplet gjeldeti), hark, koka të gjera etj.