Tel:0086-574-88187017/88445852/88187008

Email:[email mbrojtur]

EN
Të gjitha kategoritë

home>Sherbimet

Hulumtim dhe Zhvillim

Inovacioni NË KËRKIM DHE ZHVILLIM NË VEPRIM

Imagjinoni të përdorni aftësitë tuaja inxhinierike për të zgjidhur sfidat e botës reale dhe për të drejtuar projektet inovative nga koncepti në realizim.

Në INNOPOWER, ne projektojmë dhe zhvillojmë ngrohje të reja të oborrit me gaz, ngrohje të reja, produkte gatimi për të sjellë 'shkallën e re të rehatisë®' për njerëzit në mbarë botën. Ne përdorim teknologjinë, mjetet dhe softuerin më të fundit të kombinuar me laboratorët dhe materialet më të fundit inxhinierike. Qasja jonë bashkëpunuese, lidershipi frymëzues dhe qëllimet e përcaktuara qartë sjellin vazhdimisht në treg produkte të vlerësuara dhe miqësore me tokën.

Shiko me shume

QËLLIMET TONA R&D

PATENTAT TONA

Aftësia prodhuese

Pajisjet: 400+ makina të ndryshme duke përfshirë makina prerëse lazer me 2 grupe

Kapaciteti i produktit: 30,000+ ngrohës dhe BBQ / muaj

Inxhinierët e gazit: 25 vjet përvojë

Pranoni produkte të reja OEM, ODM

Mostra e shpejtë e produkteve të reja: 7-10 ditë

Certifikatat: CE, CSA, AGA, SANS, LFGB, DGCCRF

Inspektimi i fabrikës: ISO9001:2008, BSCI i audituar

Shiko me shume

MENAXHIMI I CILËSISË

Pas shitjes shërbimi

Shenja e mësimit

Ekipi ynë ju mbështet në terren për të garantuar efikasitet dhe zgjidhjen e problemeve të çdo problemi.

1 vit garanci për produkte të tëra

Mbështetje pas shitjes dhe mirëmbajtje falas në internet gjatë gjithë jetës

Kënaqësia dhe komentet tuaja pozitive janë shumë të rëndësishme për ne

Nëse keni ndonjë problem me artikujt ose shërbimin tonë, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.

Ne do të bëjmë çmos për t'ju ofruar shërbimin më të mirë ndaj klientit

Shiko me shume